LEAD
ERS

Global thinkers. Engaged leaders. Investing in knowledge.

Kıbrıs Batı Üniversitesi Hakkında

Kıbrıs Batı Üniversitesi’nde sizi, pratik beceriler öğrenebileceğiniz, endüstri bağlantıları ağı kurabileceğiniz ve gerçek dünya deneyimi kazanabileceğiniz destekleyici, yaratıcı ve profesyonel bir ortam sağlayarak kariyerinize başlamaya hazırlıyoruz. Yenilikçi tasarım ve iş çözümleri üretme fırsatına sahip olacaksınız

PROGRam

& Akademisyenler

Eğitim yolculuğunuzda başarılı olmanızı sağlayacak çeşitli programlarımızı ve akademisyenlerimizi keşfedin. Akademik ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sunduğumuz fırsatları, kursları ve yolları keşfedin. Geleceğinizi şekillendirmek için bize katılın

Lisans

Çeşitli akademik ve profesyonel alanlardaki yetişkin ve devam eden öğrencilere yönelik Lisans programlarımız, kariyerinize destekleyici, yaratıcı ve profesyonel bir ortam sağlayarak başlamanızı sağlar.

Yüksek Lisans

Sizi destekleyici, yaratıcı ve profesyonel bir ortam sağlayarak kariyerinize başlamaya hazırlıyoruz.

LİDERLER

Programlar

Kıbrıs Batı Üniversitesi, uygun bir programda öğrenim görmek üzere Şartlı Kabul Mektubu alan uluslararası öğrencilere %100 burs vermekten mutluluk duyar. Bu burs teklifi rekabetçidir ve burs kriterlerini en yakından karşılayan veya aşan adaylara burs vereceğiz. Burs kararı burs komitesi tarafından verilecektir ve burs komitesinin tüm kararları kesindir.

Başvuru

01

Başvuruyorsun

Bize biraz kendinizden bahsedin, geri kalanında yardımcı olalım. Kullanışlı çevrimiçi başvuru aracımızın tamamlanması yalnızca 10 dakika sürer.

02

Bağlanıyoruz

Başvurunuzu gönderdikten sonra bir kabul temsilcisi sizinle iletişime geçecek ve süreci tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

03

Hazır ol

Başvurunuzu tamamladıktan ve bir kabul temsilcisiyle bağlantı kurduktan sonra programınızı oluşturmaya hazırsınız.

Tuition & Fees

Learn how to minimize the cost of education with our guide. Explore scholarships, grants, budgeting, and more to make tuition and fees avoidable. Achieve your educational goals without breaking the bank!

Öğrenim Ücretleri, 2024-2025

  • Sonbahar $2,750
  • Bahar $2,750
  • Yaz (İsteğe bağlı) $1,000

total

$ 6,500

%50 Bursumuzla

  • Sonbahar $1,375
  • Bahar $1,375
  • Yaz (İsteğe bağlı) $1,000

total

$ 3,750

Kampüs Deneyim

Aday öğrenciler için tasarlanmış bir kampüs turu. Üniversitemizin imkanlarını, öğrencilerini ve bu üniversitedeki yaşamı ne kadar beğendiğini göreceksiniz. Programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin için en iyisinin ne olduğuna karar vermek için kabul temsilcimizle tanışın.

CAM
PUS

At Kempbelle University, we prepare you to launch your career by providing a supportive, creative, and professional environment from which to learn practical skills, build a network of industry contacts.

83%

of recent graduates
started new job

134

degree programs

#1

most international
university

STUD ENT
LIFE

Our students create a vibrant and inclusive community

FORM

Gelecekteki kariyeriniz için bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız?