tr
tr

Yetkinlik Kazandırır | Gain the Competence

II. Uluslararası Akdeniz Bilimsel Araştırmalar Kongresi

Home Events II. Uluslararası Akdeniz Bilimsel Araştırmalar Kongresi

Organizatör

Kıbrıs Batı Üniversitesi
Telefon
+903924440014
E-Posta
info@cwu.edu.tr

Local Time

  • Timezone: America/New_York
  • Date: Şub 07 2020 - Şub 09 2020
  • Time: Bütün gün

Yer

Konferans salonu
Kıbrıs Batı Üniversitesi, Gazimağusa, KKTC
QR Code

Tarih

Şub 07 2020 - Şub 09 2020

Zaman

Bütün gün

II. Uluslararası Akdeniz Bilimsel Araştırmalar Kongresi

Bilimsel çalışma yapan akademisyen ve bilim insanlarını buluşturacak; güncel meseleleri ve sorunları ele alarak çözüm önerileri sunacak fikir ve deneyimlerin paylaşılacağı bir platform oluşturma amacıyla, “II. Uluslararası Akdeniz Bilimsel Araştırmalar Kongresi” düzenlenecektir.

Dil, İletişim, Edebiyat, Tarih, Dini Bilimler, Sosyoloji, Antropoloji, Psikoloji, Ekonomi, Hukuk, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Sanat Tarihi, Arkeoloji, Coğrafya, Eğitim Bilimleri, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Çevre Bilimi, Kentleşme Politikası, Mimarlık, Tasarım, Güzel Sanatlar gibi Sosyal Bilimler ve Eğitim alanlarında yapılan bilimsel çalışmaların kabul edileceği II. Uluslararası Akdeniz Bilimsel Araştırmalar Kongresi 07-09 Şubat 2020 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Gazimağusa şehrinde Kıbrıs Batı Üniversitesi ile İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Enstitüsü (İKSAD) ortaklığıyla gerçekleştirilecektir.

Kongre sonucunda ortaya çıkacak bilimsel veriler e-kitap olarak yayınlanacaktır. Bilim dünyasını ilgilendiren pek çok konuya ışık tutacağı düşüncesiyle siz değerli bilim insanlarını II. Uluslararası Akdeniz Bilimsel Araştırmalar Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.