fbpx

LOJİSTİK

Bölüm Hakkında

Lojistik, malzemelerin ve onlarla ilgilenen kişilerin organizasyonu, ulaşımı ve depolanmasını içerir. Bu yüzden , Lojistik Departmanı başarılı öğrencilerinin ulaşımın ana hedeflerine ulaşmak için bilgi ve yeteneklerini geliştirecek ve bu büyük temel işin bir parçası olacak bir şekilde eğitecektir.

Mezun Olma Koşulları

Müfredat, YÖK yönetiminden insanları yönetmeğe ve en yüksek performansa ulaşmak için bu ana dalın tüm bölümlerini kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Kıbrıs Batı Üniversitesi, öğrencilerin gelecekteki yaşamlarına tam hazırlıklı olmaları için Türkiyede ve diğer ülkelerde bulunan üniversitelerle öğrencilerimizin bu üniversiteler ve kuruluşlarda yarı zamanlı çalışma veya bu organizasyonlarda eğitmen olarak çalışma imkânları vermesi için işbirliği yapmaktadır.

Kariyer Olanakları

Öğrencilerin üniversite eğitimlerinde kazandıkları teorik bilgi ve deneyimler onların liman, havaalanı, askeri işletmeler ve ya  sektörde ulaşım gerektiren her türlü kamu ve özel iş alanında başarılı bir şekilde çalışmalarını sağlar. Başarılı öğrenciler aynı zamanda akademik hayata adım atarak   yüksek lisans ve doktora derecelerinde çalışmalarına da devam edebilirler.

Offices Contact Info

International Office

Email: a.abojmei@cwu.edu.tr

Phone Number: +905488353663.

Student Affairs Office

Email: z.sanli@cwu.edu.tr

Tel number: +90392 444 00 14 External 805.

Financial Affairs Office

Email: s.dokuzlar@cwu.edu.tr

Tel Number: +90392 444 00 14 External 803.

Mon – Fri 8:00A.M. – 5:00P.M.

Social Info

Student Resources

Text Widget

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Maecenas sed diam eget.

GET MORE INFORMATION

İLETİŞİM

Kıbrıs Batı Üniversitesi
İsmet İnönü Bulvarı No:29, Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs
Tel No : +90(392) 444 00 14
Fax No: +90(392) 444 00 15
E-Mail : info@cwu.edu.tr