fbpx

Oryantasyon Günleri

Oryantasyon Günleri

Yeni nesil üniversite olarak, Kıbrıs Batı Üniversitesi, üniversitenin yeni öğrencilerin yaşamını zenginleştirmeyi amaçlayan Oryantasyon Günleri’ni düzenleyerek, yeni öğrencilerin eğitim hayatına uyumlarını kolaylaştırır. Oryantasyon Günleri sırasında öğrenciler, diğer uluslararası öğrencilerle tanışma şansı bulacaklar. Öğrenciler, Kampüs Rehberi ile birlikte fakültelerini ziyaret edip, kampüsü ve Kıbrıs’ı keşfedeceklerdir. Oryantasyon Ekibi, öğrencilerin Gazimağusa’da eğitim görme ve yaşama şartları ile ilgili sorularını cevaplayacak ve öğrencilerin Gazimağusa’da yaşama koşullarını öğrenmeleri için yardımcı olacak ayrıca Üniversite’nin süreçleri, destek hizmetleri, etik konular, yurtlar hakkında bilgi sağlayacaktır. Diğer heyecan verici aktiviteler de oryantasyon programına dahil edilmiştir.

Oryantasyon günleri havaalanından karşılama ve okula kayıt ile başlayacaktır. Daha sonra  kampus turu ve karşılama partisi olacaktır. Ardından, tüm ülke genelinde turlar düzenlenmesi planlanmaktadır. Karpaz yarımadasından Girne, Lefkoşa’ya ve son olarak üniversitemizin bulunduğu Mağusa’ya kadar.

Katılım, aday öğrencilere özeldir.

Offices Contact Info

International Office

Email: a.abojmei@cwu.edu.tr

Phone Number: +905488353663.

Student Affairs Office

Email: z.sanli@cwu.edu.tr

Tel number: +90392 444 00 14 External 805.

Financial Affairs Office

Email: s.dokuzlar@cwu.edu.tr

Tel Number: +90392 444 00 14 External 803.

Mon – Fri 8:00A.M. – 5:00P.M.

Social Info

Student Resources

Text Widget

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Maecenas sed diam eget.

GET MORE INFORMATION

İLETİŞİM

Kıbrıs Batı Üniversitesi
İsmet İnönü Bulvarı No:29, Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs
Tel No : +90(392) 444 00 14
Fax No: +90(392) 444 00 15
E-Mail : info@cwu.edu.tr